Grad NOVSKA Službene stranice

Mjesna samouprava

Na području Grada Novske osnivaju se mjesni odbori kao oblik neposrednog sudjelovanja građana u odlučivanju o lokalnim poslovima od neposrednog i svakodnevnog utjecaja na život i rad građana. Mjesni odbor se osniva za jedno naselje, više međusobno povezanih manjih naselja ili za dio grada koji u odnosu na ostale dijelove čini zasebnu razgraničenu cjelinu.

Na području Grada Novske osnivaju se slijedeći mjesni odbori i to:

Mjesni odbor Novska

1. Tomislav Bogojević, predsjednik
2. Ivana Matić
3. Milan Sertić
4. Stipan Ćosić
5. Sandro Egredžija
6. Mihaela Erjavec.
7. Zdravko Erjavec
8. Dubravka Mihaljević
9. Ivica Števinović

Mjesni odbor Borovac

1. Ivica Križanić,predsjednik
2. Suzana Grgić
3. Stjepan Prelesnik
4. Tomislav Filipović
5. Nina Polić


Mjesni odbor Brestača

1. Ljerka Vukelić, predsjednica
2. Krešimir Johović
3. Velimir Bilogrević
4. Mato Stublija
5. Zlatko Slišković
6. Vjekoslav Škariot
7. Vlado Peulić


Mjesni odbor Bročice

1. Slavko Tepavac,predsjednik
2. Vera Dujmović
3. Danijel Zekić
4. Ivica Štrk
5. Miroslav Grgić
6. Nedjeljko Josić
7. Damir Josipović

Mjesni odbor Jazavica

1. Ivan Brdarević, predsjednik
2. Anita Tomašić
3. Goran Došlović
4. Željana  Jakubek
5. Dominik Kovačević
6. Željko Kovačević
7. Dragan Došen


 Mjesni odbor Kozarice

1. Mijo Ungar, predsjednik
2. Ana -Marija Pavlović
3. Đuro Tobijaš
4. Dario Martić
5. Josip Gavranović
6. Tomo Abramović
7. Gordana Bošković

Mjesni odbor Nova Subocka

1. Marijana Bilandžija,predsjednica
2. Ivana Duvnjak
3. Mario Tišner
4. Božica Ćosić
5. Antonio Čop
6. Vojta Bursik
7. Jelena Kozić


Mjesni odbor Paklenica

1. Zdenko Domitrović, predsjednik
2. Zdravko Mlinar
3. Ivica Majdandžić
4. Leon Komljenović
5. Vlado Žižak

Mjesni odbor Plesmo

1. Dejan Latin, predsjednik
2. Drago Špančić
3. Branka Matić
4. Damir Lončarević
5. Željka Jugović

Mjesni odbor Rajić

1. Marijan Božić, predsjednik
2. Vlado Muraja
3. Ivica Matić
4. Željko Šimičić
5. Franjo Šalić
6. Ernest Ciprijanović
7. Spomenka Zrno

 Mjesni odbor Roždanik

1. Ksenija Kovačević,predsjednica
2. Željko Mišković
3. Sanja Karaula
4. Marko Matoš
5. Davor Certić

 Mjesni odbor Sigetac

1. Davor Špoljar, predsjednik
2. Dario Špoljar
3. Andrea Mađar
4. Zoran Perešin
5. Slavko Kirin

Mjesni odbor Stara Subocka

1. Damir Bilandžija,predsjednik
2. Bojan Stoček
3. Zlatko Brtan
4. Gordana Šeničknjak
5. Gordana Kocijan
6. Željko Mihaljević
7. Tomislav Crnojević

Mjesni odbor  Stari Grabovac

1. Marija Vidaković Jež, predsjednica
2. Vlado Pranjić
3. Ana Šlibar
4. Dubravko Grgić
5. Simon Senić
6. Tomislav  Herceg
7. Željko Jurić

Mjesni odbor Voćarica

1. Marinko Komljenović,predsjednik
2. Ivan Čuvidić
3. Antun Bogatić
4. Josip Kušmiš
5. Željko Duzanović

Mjesni odbor  Novi Grabovac

1. Rade Bodegrajac  ,predsjednik
2. Danka Uzelac
3. Milica Vukotić
4. Vojin Jovanović
5. Dragoslav Railić

Mjesni odbor Kričke

1. Pero Vujić,predsjednik
2. Dragana Vujić
3. Milka Vukšić
4. Savo Marinković
5. Ruža Ećimović