Grad NOVSKA Službene stranice

Libertas – ZET  2:1

Libertas – ZET 2:1

Nešto teže nego što se očekivalo Libertas je nastavio niz pobjeda u proljetnom dijelu prvenstva. Šesta proljetna pobjeda ostvarna je protiv zagrebačkog ZET-a u borbenoj utakmici koja je obilovala pogreškama s obje strane. ZET bolje otvara otakmicu. Već u 5. minuti imali su priliku za vodstvo, ali prečka spašava domaći gol. No, u 24. minuti nakon kornera Dragić glavom matira Šepovića za vodstvo ZET-a. Pogodak budi domaće iz letargije te u 40. minuti u gostujućem kaznenom prostoru najprisebniji je Miško za izjednačenje u 40. minuti.

U drugom dijelu Libertas je ambiciozniji i više podređen napadu. Pritisak je urodio plodom u 58. minuti kada prizemnim udarcem s ruba kaznenog prostora Ivičić iznenađuje Mujagića za vodstvo 2:1. U preostalih pola sata bilježimo lijep slobodan udarac Galešića u 69. minuti a lopta pogađa sastav prečke i vratnice. Igra se odvija na sredini terena, a domaći igrači bez većih problema održavaju vodstvo do samog kraja utakmice.